Leszek Szafraniec Adwokat Mikołów

Sprawy karne, karno-skarbowe, wykroczenia, sprawy karne wykonawcze


Kancelaria Adwokacka Leszek Szafraniec prowadzi obronę osób podejrzanych lub oskarżonych o przestępstwo lub przestępstwo skarbowe oraz osób obwinionych o wykroczenie. Ponadto Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach karnych wykonawczych, które dotyczą spraw i wniosków osób skazanych, toczących się po uprawomocnieniu się wyroku skazującego.

Kancelaria reprezentuje również osoby pokrzywdzone przestępstwem, pomagając w dochodzeniu swoich praw w postępowaniu karnym, w tym w uzyskaniu nawiązki, odszkodowania lub zadośćuczynienia należnego za szkody i krzywdy wyrządzone przestępstwem.

Kancelaria prowadzi sprawy w szczególności w zakresie:

Usługi świadczone przez Kancelarię obejmują między innymi:

Osoby szukające adwokata na Śląsku do prowadzenia spraw karnych, karnych skarbowych lub wykroczeniowych zapraszam do kontaktu z Kancelarią (zakładka KONTAKT). Kancelaria oferuje natychmiastową pomoc prawną w przypadku zatrzymania lub tymczasowego aresztowania.

Zapewniamy pełną dyskrecję i poufność informacji. Wszelkie informacje uzyskane w ramach obrony w sprawach karnych objęte są bezwzględną tajemnicę obrończą.

powrót

Zapraszamy do współpracy

Nasze usługi świadczone są w formie doraźnej porady lub konsultacji, jak również w formie stałej współpracy.

Kancelaria Adwokacka - Leszek Szafraniec

Ul. Rynek 7/4, 43-190 Mikołów

biuro@kancelariaszafraniec.pl zapytaj nas online

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.