Kancelaria Adwokacka Leszek Szafraniec

IMG_8377.jpgKancelaria adwokacka Leszek Szafraniec w Mikołowie świadczy pomoc prawną dla firm, instytucji oraz dla klientów indywidualnych.

Usługi świadczone są w formie doraźnej pomocy, w formie porady prawnej lub konsultacji, jak również w formie stałej obsługi prawnej przedsiębiorców i instytucji.

Zapraszam do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego z kancelarią w Mikołowie, ul. Rynek 7/5, w celu ustalenia terminu porady prawnej lub zasad stałej współpracy z prawnikiem.

Adwokat reprezentuje klienta w postępowaniu przed sądem, ale również na etapie przed sądowym, prowadzi negocjacje w celu zawarcia ugody.

Terminy porad i konsultacji w kancelarii ustalane są telefonicznie, przez formularz kontaktowy dostępny w zakładce kontakt lub bezpośrednio w kancelarii.

Usługi świadczone są w kancelarii, w siedzibie Klienta (w przypadku stałej współpracy), online oraz w sądzie lub w urzędzie, w przypadku udzielenia stosowanego pełnomocnictwa.

Mecenas Leszek Szafraniec posługuje się biegle językiem angielskim.

Prowadzę także kancelarię adwokacką w Gliwicach, zapraszam na moją stronę: Adwokat Gliwice


Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.